Kontaktnumre: NØG 2024-25



  Bestyrelse:              konst. Maj 2024 Retur (uden Billeder)        
       

Formand
   Katrine Irø 21 42 32 64 Mail
 
Næstformand
   Vivi Thiesson 26 36 01 06   Mail  

Sekretær & PR
   Helle Gammel 24 60 59 24 Mail

Best. medlem
   Rikke Demiriz 51 93 76 69 Mail

Best. medlem
  Jacob Winther 24 27 38 24 Mail

Suppleant
   Jemina Lærke Strauss 42 79 05 02 Mail
Suppleant
   Connie Reitz 23 82 65 72 Mail
Kass. jobbet forvaltes uden for bestyrelsen.
   Jette Winther 22 79 32 32 Mail




  Kursusansvarlig:







   Hanne Bergmann 27 73 10 80   Mail  




Badmintonudvalg: Annette Kragh Vestergaard 54 44 00 89 Mail




Webmaster: Finn Vestergaard 21 85 85 13 Mail




  Fitness-rummet:                   Indskrivning Finn Vestergaard 21 85 85 13      
                                                      Instruktører Pt. ingen        
             



Instruktører: sæson 2024-25
             
Ma. Yoga Rie Brehmer Holm 22 51 44 54      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
     
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ti. Puslinge Marianne Marthendal Lykke-Andersen 25 71 16 05
Katrine Justesen 28 56 80 06
  Alma Westlund Sørensen oplyses ikke    
  Anna Leire Lynnerup Christensen oplyses ikke      
    Axel Ustrup Jørgensen 71 94 87 63      
  Gustav Gammel oplyses ikke      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ti. Springrytme mix Mette Berner 27 41 62 69      
    Nils Hvid Andersen 40 34 63 94      
    Mia Branick Petersen 29 11 77 50      
    Esther Westlund Sørensen 21 35 22 10      
    Villa Krogh 29 73 79 07      
    Axel Ustrup Jørgensen 71 94 87 63      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  DGI Masterrep. Malene B. Abrahamsen 51 29 37 07      
Ti.   Birgitte M. Hansen (holdleder) 29 78 66 58      
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
On. Senior gymnastik Lissi Lykke 28 71 79 01  
    Annie Jørgensen 20 62 21 93  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Senior dans Anette og Bo Røyen 21 66 92 54  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Forældre/barn gymnastik Katrine Justesen 28 56 80 06      
Johanne Korcsak 22 84 22 02
   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Power træning Berit Gammelby 20 44 66 62
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
To. Springlopperne Mette Berner 27 41 62 69      
    Louise Kobbernagel Madsen 52 38 45 16      
    Gustav Gammel oplyses ikke      
    Axel Ustrup Jørgensen 71 94 87 63      
    Gustav Ustrup Jørgensen 41 44 87 63      
    Jensigne Jo Rasmussen oplyses ikke      
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
To. Junior Falster          
    Simon Bendix Hendriksen 42 18 70 74      
             
             
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
To. Voksenhold Lissi Lykke 28 71 79 01      
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
             
             

 Nørre Ørslev Gymnastikforening