Kontaktnumre:



  Bestyrelse:              konst. Maj 2022 Se hvem vi er (billeder)        
       
Formand Katrine Irø 21 42 32 64 Mail
  Næstformand Vivi Thiesson 26 36 01 06   Mail  
Sekretær & PR Helle Gammel 24 60 59 24 Mail
Best. medlem Mette Damgaard 51 26 59 76 Mail
Best. medlem Johanne Korczak 22 84 22 02 Mail
Suppleant Jacob Winther 24 27 38 24 Mail
Suppleant Connie Reitz 23 82 65 73 Mail
Kass. jobbet forvaltes uden for bestyrelsen. Jette Winther 22 79 32 32 Mail
 


     
  Kursus-ansvarlig: Hanne Bergmann 27 73 10 80   Mail  




Badmintonudvalg: Annette Kragh Vestergaard 54 44 00 89 Mail




Webmaster: Finn Vestergaard 21 85 85 13 Mail




  Fitness-rummet:                   Indskrivning Finn Vestergaard        sms eller ring 21 85 85 13      
                                                      Instruktører Heidi Pedersen 52 34 08 88      
             



Instruktører: sæson 2022-23  
Ma. Groove dance Rie Brehmer Holm 22 51 44 54      
             
Ma. Yoga Rie Brehmer Holm 22 51 44 54      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ma. H i i t Marianne Dalsgaard 26 81 31 28      
             
     
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ti. Puslinge Linda Christensen 26 82 59 20
  Marianne Marthendal Lykke-Andersen 25 71 16 05
Alberte Høegh-Andersen oplyses ikke
  Esther Westlund Sørensen oplyses ikke    
  Frida Glue Brødsgaard oplyses ikke      
  Villa Krogh oplyses ikke      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ti. Springrytme piger Stine Peiter Larsen 53 37 75 28      
    Frederikke Ravn Hansen 52 38 49 74      
    Nils Hvid Andersen 40 34 63 94      
    Michael Thalund 60 77 31 73      
    Mia Branick Petersen oplyses ikke      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  DGI Masterrep. Malene B. Abrahamsen 51 29 37 07      
Ti.    Birgitte M. Hansen (holdleder) 29 78 66 58      
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
On. Senior gymnastik Lissi Lykke 28 71 79 01  
    Annie Jørgensen 20 62 21 93  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Senior dans Anette og Bo Røyen 21 66 92 54  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Forældre/barn gymnastik Heidi Pedersen 52 34 08 88      
    Johanne Korzcak 22 84 22 02      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
             
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Power træning Berit Gammelby 20 44 66 62
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
To. Springlopperne Helle Egegaard Gammel 24 60 59 24      
    Ida Stilund 60 17 20 03      
    Jens Pedersen 21 61 09 83      
    Laura Damgaard oplyses ikke      
    Gustav Ustrup Jørgensen 41 44 87 63      
    Seline Aagard Bernth oplyses ikke      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
To. Junior Falster Freja Hoffmann 26 11 11 91      
    Sara Tambour 29 33 36 64      
    Tai Lise 23 29 25 56      
    Tobias Petersen 52 38 30 47      
    Simon Bendix Hendriksen 42 18 70 74      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
To. Voksenhold Lissi Lykke 28 71 79 01      
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
             
             

 Nørre Ørslev Gymnastikforening